ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

Teatr lalek

Dzięki otwartym zajęciom w szkole mogli¶my pierwszy raz zaprosić naszych rodziców, aby wspólnie z nimi ¶wietnie się bawić przygotowuj±c warzywno – owocowe stworki. Mieli¶my mnóstwo pomysłów na wykorzystanie smacznych produktów, które przynie¶li¶my ze sob±. Troszkę wyobraźni, cierpliwej pracy i z naszych kolorowych owoców i warzyw powstały ¶mieszne potworki. Kochani rodzice, dziękujemy za super zabawę!

Teatr lalek

Z okazji Mikołajek wybrali¶my się do Teatru Lalek na spektakl „Calineczka”. Po przedstawieniu z niecierpliwo¶ci± czekali¶my na miłego go¶cia, ¶w. Mikołaja, który wręczył nam piękne ksi±żki. Po tym emocjonuj±cym spotkaniu wybrali¶my się na spacer na wrocławski rynek, aby podziwiać piękny Jarmark Bożonarodzeniowy. Z zachwytem obejrzeli¶my wszystkie ruchome bajeczki, podziwiali¶my ogromn± choinkę oraz na chwilę zamienili¶my się miejscami ze św. Mikołajem i usiedli¶my w prawdziwych saniach, którymi kierował sam renifer Rudolf.

Krasnal Złotóweczka

We Wrocławskim Centrum Twórczo¶ci Dziecka spotkali¶my się z rozs±dnym i oszczędnym Krasnalem Złotóweczk± i jego lekkomy¶lnym przyjacielem Zaj±cem. Dzięki nim dowiedzieli¶my się, co oznacza być oszczędnym i co zyskamy jeżeli tacy będziemy. Po spektaklu przez chwilę mogli¶my zamienić się w prawdziwych aktorów i stan±ć na scenie, a to dzięki warsztatom teatralnym prowadzonym przez odtwórczynie głównych ról w przedstawieniu. W czasie zajęć plastycznych nasze rękawiczki zamieniły się w prawdziwe pacynki, które mogli¶my wykorzystać do zabawy w teatrzyk.

Wyj¶cie do kina

Przeżyli¶my fantastyczn± przygodę, kiedy po raz pierwszy wspólnie wybrali¶my się na wycieczkę do kina. Najpierw długi spacer na przystanek tramwajowy, potem przejazd do kina Helios w centrum handlowym Magnolia Park i w końcu długo oczekiwana bajka na wielkim ekranie. Ta pszczółka Maja to niezły łobuziak! Ale dzięki niej i jej zabawnym przyjaciołom dowiedzieli¶my się czym jest prawdziwa przyjaĽń i, że każdy z nas jest wyjątkowy.

13 grudnia 2017
¶roda